IZLOŽBA radova DV "KADUJICA" povodom blagdana Sv. Tudora i Dana Općine Okrug
4.11.2022.

Povodom obilježavanja Dana Općine Okrug i blagdana sv. Tudora, djeca DV „KADUJICA“ su pripremila izložbu svojih likovnih radova.

Dječji radovi će biti izloženi u vanjskom i unutarnjem prostoru vrtića. Pozivamo roditelje i sve zainteresirane da posjete izložbu naše djece. Izložba će biti postavljena od 8. studenog 2022. u vremenu od 8,00 do 17,00 sati. Veselimo se Vašem dolasku!

Mnogo razvojno poticajnih aktivnosti je prethodilo ovoj izložbi: djeca su slikala temperama, bojama za platno, izrezivala su kolaž papir, trgala i ljepila, otiskivala razne uzorke na platnu, izrađivala su zastave svojih odgojnih skupina…

Ovom prigodom posjetili smo našeg župnika don. Miroslava Rubića u crkvi sv. Karla Boromejskog koji nam je ispričao priču o životu sv. Tudora.

Ovom malom galerijom slika želimo vam približiti dječju aktivnost, kreativnost i maštovitost.