MALE MAŠKARE U DJEČJEM VRTIĆU „KADUJICA“
21.2.2022.

Vrijeme je poklada, veselja i šale. Djeca su zajedno sa svojim odgojiteljicama izrađivala šarene ukrase za uređenje zajedničkog prostora vrtića. Tako su izrađena dva klauna, šarene trake od krep papira i šareni papirnati lanci kojima smo ukrasili naš prostor.

Puno je realiziranih aktivnosti s djecom dok se izrađivao krnjo kojeg ćemo nositi u povorci naših maškara. U jasličkoj skupini djeca su uživala u igrokazu „Vesela i tužna maska“, bila su kreativna u likovnim aktivnostima slikajući zajedničku masku.

S veseljem djeca pripremaju svoj nastup koji objedinjuje pjesmu i ples.

Roditelji cjelodnevnog programa su sudjelovali na radionicama gdje su izrađivali kostime za svoje mališane.

U utorak 22. 02. 2022. u 9,30 planiramo izlazak vani , našu malu povorku maškara sa prigodnim programom u 10,00 sati, koji su pripremila djeca. Prigodni program će se održati ispred zgrade Općine na trgu.

Na pokladni utorak u prostoru vrtića imat ćemo maskenbal uz puno glazbe, pjesme, plesa, veselja i ukusnih fritula.